Alanlarında tecrübeleriyle firmamızdan sahip olduğunuz bir üründe problem yaşamanız halinde tüm sorunları kısa sürede çözüme kavuşturan personellerimiz profesyonel bir ekip çalışması ile ürününüzü sorunsuz kullanımlarınıza kısa sürede hazır hale getirmektedir. Satış sonrası ürününüzün kurulumunu ücretsiz olarak gerçekleştiren profesyonel ekibimiz güzler yüzlü hizmetleriyle uzun ömürlü kullanımlarınız için ürünün montajını gerçekleştirmektedir. Gelecekte olması muhtemel otomatik kapılarınızın motor veya aksesuarlarında ya da nedenini bilmediğiniz farklı bir problemde Nice yetkili servisi arayarak yardım ( maltepe tabelacı ) alabilirsiniz. Küçük bir problem olması halinde alanında uzman müşteri temsilcimiz telefonla yönlendirme yaparak problemi çözüme kavuşturmanızı sağlayabilmektedir. Ancak telefon yönlendirmesiyle yapılamayacak kadar büyük ve farklı bir problemde firmamız personeli tarafından arıza kaydınızın alınmasının hemen ardından teknik ekip adresinize gelerek problemin kaynağını bulmakta ve kısa sürede problemlerinizin çözüme kavuşturmaktadır.

Nice türkiye ‘ de bulunan tüm ürünler hakkında almış olduğu eğitim ve ekipmanlar güçlü kadrosu sayesinde garaj kapısı motorları , yana kayar kapı motorları , dairesel kapı motorları seksiyonel kapı motorları , hızlı pvc kapı motorları , kepenk motorları , bariyer sistemleri , fotoselli kapılar gibi daha bir çok geçiş ve otopark sistemlerinin servis ve satış konusunda yetkili bayisidir.

Nice Yetkili Servis

Nice türkiye tüm türkiyede siz değerli müşterilerimize tam anlamıyla güvenli kontrollü geçiş ve yaşam şartlarını kolaylaştırmak için 7/24 hizmet vermekten gurur ve onur duyarız.

bakırköy nice otomatik kapı servisi , bakırköy otomatik kapı tamiri , bakırköy otomatik yana kayar kapı tamiri , otomatik bariyer tamiri